Pomysł własne przeznaczenie odnajdujeFAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i lokalnym, proponującym najwyższej jakości, nowatorskie akcesoria budowlane i meblowe. Co więcej jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą najwyższą homogeniczność konstrukcji detalu. Własnym doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu lokalizacjach oraz gwarantujące maksymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty internacjonalne, tworzące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich artykułów, cieszących się olbrzymią popularnością nie jedynie w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz wyeksploatowaniem z najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej wyjątkowość bazuje na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna zostaje w związku z tym bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa użytkowane jest w głównej mierze w branży meblowej, głównie w sąsiedztwie lokalizacji połączonych z medycyną i żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą efektywne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia mikroorganizmów gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego typu alg i grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne przeznaczenie odnajduje na każdego rodzaju przestrzeni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu pomiędzy innymi https://fam-to.pl/pl/9676-2/ o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych na co dzień przez duże ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na stronie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszelkie szczegółowe informacje i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią przedstawiającym szeroką ofertę. Produkt przytoczony powyżej jest godny uwagi jednostek, jakie stawiają na śmiałe rozwiązania, bezpieczeństwo i solidność.

Komentarze: 1


noavatar.png
Ptaszek 2020-11-16

Każdorazowo na początku czerwca przyjeżdżali do nas na latko

Najnowsze artykuły:

Top